Czy cel stawiany aptece kłóci się z celami wolnego rynku?

Cele wolnego rynku są jasno określone, ponieważ zadaniem wolnego rynku jest zwiększenie konkurencyjności towarów i usług na rynku Czytaj więcej »

 

Zaproszenie na spotkania

Szanowni Państwo,

zapraszamy na spotkania z Posłem Antonim Macierewiczem oraz Senator Dorotą Arciszewską Mielewczyk, które w najbliższych dniach organizuje  Poseł dr Artur Górski, p.o. pełnomocnika Komitetu PiS Mokotów.

4 lutego (piątek) o godzinie 19:00 w auli Bobolanum, ul. Rakowiecka 61 na Mokotowie (Warszawa) odbędzie się spotkanie z Posłem Antonim Macierewiczem, przewodniczącym Parlamentarnego Zespołu ds. zbadania przyczyn katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r. na temat „Katastrofa smoleńska – kto zawinił?”

Gościem połączonego zebrania Komitetów PiS Mokotów i Ursynów w dniu 8 lutego (wtorek) o godz. 19:00 będzie Senator Dorota Arciszewska – Mielewczyk, Prezes Powiernictwa Polskiego. Spotkanie na temat „Przemilczanych stosunków polsko-niemieckich” odbędzie się w w Auli nr 7 w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej ul. Stokłosy 3 na Ursynowie (niedaleko stacji metra Stokłosy)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *