Marsz Niepodległości 2018 – HGW, Duda i normalna Polska

Trwa chwilę w skupieniu. Żegnają go jednak okrzyki: Zdrajco narodu polskiego!, Oddaj polskie pieniądze, które dałeś Ukrainie! Czytaj więcej »

 

Zarządzanie firmą nie jest trudne, jeśli masz solidne wsparcie

Obecnie chyba nikt nie wyobraża sobie prowadzania firmy i zarządzania nią bez wsparcia systemów komputerowych. Systemy wykorzystywane są w obszarze księgowości, kadrowo-płacowym, sprawozdawczości czy zarządzania sprzedażą i magazynem. O ile łatwiejsze jest zarządzanie firmą, kiedy wszystkie potrzebne dane można mieć zebrane w jednym miejscu, zawsze aktualne i gotowe do użycia, kiedy są potrzebne.

Na polskim rynku od 25 lat, z sukcesami działa firma Streamsoft, która oferuje swoim klientom oprogramowanie wspomagające planowanie oraz rozliczanie procesów i zasobów we wszystkich obszarach działalności firmy. Swoją ofertę kieruje do mikro i małych firm, biur rachunkowych, ale tworzy także systemy ERP, które są niezbędne w prowadzeniu większych firm produkcyjnych, handlowych czy usługowych. Systemy rozwijane są zgodnie z obowiązującymi przepisami polskiego prawa i dostosowywane do potrzeb klientów. Firma tworząc rozwiązania kieruje się przede wszystkim użytecznością, łatwością obsługi oraz dba o czytelność interfejsu i intuicyjną obsługę.

Dla mikro i małych firm, biur rachunkowych oraz kancelarii doradztwa podatkowego dedykowane są programy z serii PCBiznes. Są to narzędzia przeznaczone do fakturowania i prowadzenia gospodarki magazynowej, prowadzenia tzw. uproszczonej księgowości, zarządzania kadrami i płacami oraz narzędzie, które łączy w sobie możliwości programu do księgowości z kadrowo-płacowym.

Większe firmy, korzystające z systemów klasy ERP mogą liczyć na gotowe rozwiązanie (Prestiż) lub system, który można dowolnie budować z dostępnych komponentów zgodnie z potrzebami firmy (Verto). Systemy są bardzo wydajne, działają na różnych platformach, pozwalają na integrację z zewnętrznymi systemami.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem, jakie wprowadziła wspomniana wcześniej firma, jest Firmino. To platforma online, dzięki której kontrolę nad firmą można mieć z dowolnego miejsca na świecie. Platforma oferuje dostęp do fakturowania online, pozwala zautomatyzować wystawianie faktur cyklicznych, ma podręczny kalendarz, który można zintegrować z Google Calendar. Ponadto pozwala na bieżącą analizę m.in. kondycji finansowej firmy, sprzedaży czy zestawienie niezapłaconych dokumentów.

Każda firma działa dużo sprawniej, kiedy przy jej funkcjonowaniu wykorzystuje się profesjonalne wsparcie.