Czy polski parlamentaryzm dochodzi do dna?

W piątek 13-ego, w niemal pustym Sejmie, Komisja Nadzwyczajna przyjęła projekt zmian w Kodeksie Wyborczym, które zabetonują wybory do Parlamentu Europejskiego Czytaj więcej »

 

Zdegradowani i obrabowani przez komunę

Ziemianie stanowili tradycyjną elitę i ostoję kultury. Zdegradowani i obrabowanie przez komunistów, próżno szukają sprawiedliwości w wolnej Polsce. Ich miejsce zajęła uwłaszczona nomenklatura postkomunistyczna i szemrani biznesmeni.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania przedstawicieli Polskiego Towarzystwa Ziemiańskiego, które odbyło się 23 kwietnia 2012 roku.One Response to Zdegradowani i obrabowani przez komunę

  1. Marko napisał(a):

    Niezly zart. Jakich komunistow? W jakiej wolnej Polsce? Liga Oszustow zagarnela ich majatki w ramach tzw. II wojny swiatowej (wydarzenie nigdy nie bylo faktem, co nie oznacza, ze nie okradziono i nie pozabijano wielu ludzi) i rzadzi krajem o geograficznej nazwie Polska. To zadni komunisci i zaden wolny kraj. Czego wiec szukaja ci ludzie u tych, ktorzy ich „ostrzygli”? Sa tak naiwni aby wierzyc w to, ze zlodziej odda im to z czego zyje?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *