Wizyta prezydenta Dudy w USA bez konkretów

Pomimo szumnych zapowiedzi o przełomie, prezydent Andrzej Duda przywozi z Waszyngtonu tylko słowa Czytaj więcej »

 

Ziemkiewicz, Wasiukiewicz, Sakiewicz o Nowej Endecji

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania, które odbyło się niedawno w Klubie Ronina na temat Nowej Endecji. W spotkaniu uczestniczą: Rafał Ziemkiewicz (publicysta, pisarz), Jerzy Wasiukiewicz (Ruch Narodowy) i Tomasz Sakiewicz (Gazeta Polska).

 3 Responses to Ziemkiewicz, Wasiukiewicz, Sakiewicz o Nowej Endecji

  1. prawda napisał(a):

    A w moim mieście osobnicy z pewnej partii z samookreślenia opozycyjnej rozpuszczają ploty że Panowie Korwin-Mikke, Michalkiewicz i Ziemkiewicz są masonami. Ciekawe że nie widać ich jakoś w mediach nie są osobami wpływowymi i nie widać tego po zasobności ich kieszeni jak jest w przypadku masonów.

  2. Marko napisał(a):

    Korwin-Muszka nie jest wplywowy? Wypral mozgi milionom Polakow, skanalizowal potezna liczbe gniewnych, ktorzy, gdyby nie on, pewnie juz dawno rozniesliby ten motloch pt PO, PiS, PSl, Paliglupy itd. Co drugi komentator na tej stronie to ujajony UPR-owiec, gotowy zamordowac kazdego, kto powazy sie skrytykowac „guru” JKM.

  3. ordoliberal napisał(a):

    Jonasz Koran-Mekka jest oczywiście wpływowy, przecież co czwarty wyborca w Polsce zainteresował się polityką przez niego. Inna sprawa, że trafili jak ślimak na talerz francuza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *