Fabryki – jak to się zaczęło?

Są wszędzie i długo jeszcze będą. Dzięki nim powstał i trwa kapitalizm. Historia fabryk jest krótka, ale tak frapująca, że nic tylko ją zgłębiać Czytaj więcej »

 

Ziobro: Prokuratura musi to zbadać

Zbigniew Ziobro dla Prokapitalizm.pl w sprawie śmierci Andrzeja Leppera.

W dniu 6 sierpnia 2011 roku, były minister sprawiedliwości, europoseł PiS, Zbigniew Ziobro, udzielił krótkiej wypowiedzi dla portalu Prokapitalizm.pl w związku ze śmiercią byłego wicepremiera, Andrzeja Leppera. Na pytanie o komentarz do tego zdarzenia, Zbigniew Ziobro powiedział:

„Uważam, że prokuratura powinna przeprowadzić bardzo dokładnie śledztwo w związku z tym nagłym zgonem. Tym bardziej, że politycy Samoobrony bardzo mocno akcentują, że nie było to samobójstwo. Andrzej Lepper był zdolnym politykiem. Mimo że nie zawsze zgadzałem się z nim to jednak szanowałem go”.

Notował: Piotr Korzeniowski


6 Responses to Ziobro: Prokuratura musi to zbadać

 1. Janusz napisał(a):

  Prokuratura w Polsce to dosyć dziwny stwór. Działała „niezależnie” za komuny, działa „niezależnie” obecnie i nic się nie zmieniła.
  Największe afery poznikały, znikają ważni ludzie, a prokuratura tym się zajmuje latami i ma się dobrze.

 2. paweł napisał(a):

  Warto zajrzeć pod poniższe linki. Sprawy toczą się chyba szybciej niż nam się wydaje…

  http://www.rp.pl/artykul/698427-Lepper-chcial-potwierdzic-zeznania-Kaczynskiego.html
  http://vod.gazetapolska.pl/348-oswiadczenie-tomasza-sakiewicza

 3. mała siostra zerka napisał(a):

  Na stronie Legitymizm.org świetny art pana profesora Jacka Bartyzela o Lepperze.

 4. Janusz napisał(a):

  Do mała siostra zerka. Zapoznałem się z tym artykułem i niestety się rozczarowałem. Różne porównania bez podania faktów. Przypomina to mowy Gomółki, który potrafił mówić godzinami nie podając żadnych konkretów. Porównywać można natomiast wszystko do wszystkiego.

 5. kontr PiS napisał(a):

  Bardzo mnie rozczuliło zawiadomienie o tym opoczyńskim spotkaniu. Zostało ono umieszczone o 14,58 dnia 6 sierpnia 2011 na stronie trybunalscy.pl. Przypominam, że spotkanie miało być 6 sierpnia o 18.oo w Opocznie. Jeżeli tak będzie działał PiS i biura poselskie PiS, to marnie widzę i kampanię wyborczą i przyszłość tej partii. Takie informacje to powinny być co najmnie 3, 4 dni, a nawet tydziń wcześniej. Najbardziej rozweseliły mnie plakaty o tym spotakaniu rozwieszone chyba w nocy z niedzieli(7 sierpnia) na poniedziałek(8 sierpnia)i to w takim miejscu słupów ogłoszeniowych, aby plakatów nie zobaczyć. Chłopaki trzymajcie tak dalej, a dorwiecie się do koryta, to znaczy do władzy.

 6. Piotr Korzeniowski napisał(a):

  Wielce Szanowny Panie @kontr PiS na sali gimnastycznej w Szkole przy ulicy Kossaka
  w Opocznie nie zmieści się więcej ludzi
  niż około 200 i tyle osób tam było w dniu 6.08.2011 roku. Następnym razem takie spotkanie odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi!
  Warto przeczytać:
  http://www.wiadomosci24.pl/artykul/zbigniew_ziobro_spotkal_sie_z_mieszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *