Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

Złoty konkurs PROKAPA zamknięty!

Zakończył się "Złoty konkurs PROKAPA" poświęcony zbliżającemu się referendum w Szwajcarii "Co dalej po szwajcarskim referendum w sprawie złota?". Na konkurs przyszły trzy prace spełniające kryteria uczestnictwa w konkursie. Kilka innych tekstów, a właściwie króciutkich komentarzy, zostało odrzuconych z uwagę na zbyt lakoniczne podejście do tematu.


Autorzy, którzy biorą udział w rywalizacji to: Krzysztof Nowak, Rajmund Pollak oraz Mateusz Zabłocki.

W przyszłym tygodniu, jeszcze przed referendum, opublikujemy wszystkie artykuły konkursowe, a pod koniec tygodnia ogłosimy zwycięzcę. Liczę na jakieś sugestie i typy ze strony Czytelników, gdyż - szczerze mówiąc - wybór nie jest łatwy. Swoje uwagi można zamieszczać w komentarzach pod konkursowymi tekstami jak i na naszym Facebooku.

Przyjmujemy zasadę, że zwycięzca będzie mógł wybrać sobie książkę. Do wyboru są dwie pozycje: Ferdinand Lips "Złoty spisek" (Wydawnictwo WEKTORY) i Krzysztof Rybiński "Ekonomia w Matriksie" (Wydawnictwo Słowa i Myśli). Zdobywca drugiego miejsca otrzyma tę książkę, której nie wybierze zwycięzca. Dla autora trzeciej pracy również przewidzieliśmy książkę o tematyce wolnorynkowej.

Tym, którzy - choć nielicznie - zdecydowali się na udział w konkursie (niełatwym przyznajemy, tym bardziej, że wynik referendum w Szwajcarii jest w chwili obecnej trudny do przewidzenia), dziękujemy! A Czytelników PROKAPA zapraszamy do lektury konkursowych artykułów już w przyszłym tygodniu.

Redakcja


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *