Jaki jest ulubiony ustrój lewicy?

Holandia jest krajem wolnym tylko połowicznie. Zakres wolności z roku na rok maleje. Jest coraz więcej regulacji, coraz wyższe podatki Czytaj więcej »

 

Zmarł Jan Kulczyk…

... tak przynajmniej podają główne media. Przyczyną miały być powikłania pooperacyjne wynikłe po zabiegu kardiologicznym. Kulczyk umarł we Wiedniu, podobnie jak przed kilkoma laty znany gangster "Baranina".


Na pasku w TVN24 przeczytać można, że przed śmiercią miliarder przekazał 20 mln zł na Muzeum Historii Żydów Polskich. Na co jeszcze coś przekazał i czy w ogóle - na razie cisza. Przypomnijmy, że nazwisko Jana Kulczyka przewija się chyba najczęściej w aktach prokuratorskich z tzw. afery taśmowej, ujawnionych kilka tygodni temu przez Zbigniewa Stonogę. Jan Kulczyk występuje w nich w roli kreatora różnych przedsięwzięć biznesowych w oparciu o koneksje z władzą.

Przypominamy tekst na ten temat, opublikowany na naszym portalu w czerwcu br.

Jan Kulczyk – cichy „bohater” afery taśmowej czyli republika bananowa w pełnej krasie...


3 Responses to Zmarł Jan Kulczyk…

  1. paweł napisał(a):

    A może Kulczyk, widząc, że robi się smród wokół niego, po prostu zmienia tożsamość?

  2. tajna ciekawostka napisał(a):

    Taaaa!!!! Zmaaaarł!!????? Może mu pomogli, bo się z kasy nie do końca rozliczył? I jest to znak do innych tego typu notariuszy SS i „kapitalizmu kompradorskiego”, aby jednak rozliczali się do końca, do złamanego grosika! A może już jest PO operacji i nazywa się Jenny Kopula i bendzie rzyło w rajó podatkuw, kawioru i szamponu. Ciekawe czy pośmiertnie dadzą mu jakieś medale i jaki będzie miał pogrzeb, czy z udziałem wszelkich kapłonów wszelkich religii?

  3. Logik napisał(a):

    W swi(e)cie agentow „zmarl” oznacza otrzymal nowa tozsamosc. John Key sie pewnie teraz nazywa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *