Smog-Stop, Socjalizm-Start!

Niewykluczone, że na naszych oczach rozgrywać się właśnie zaczyna jeden z największych, w ostatnich latach, przekrętów dokonanych na pieniądzach podatników. Chodzi o rządowy program Czyste Powietrze Czytaj więcej »

 

Znamy prawdziwy cel wizyty Bono w Brukseli

Artysta muzyk Bono, lider zespołu U2 odwiedził właśnie Brukselę, by wyrazić swoje niesłabnące, a wręcz coraz bardziej "napalone" poparcie dla ideii "jednoczenia Europy. Chciałby ściślejszej integracji. Taka jest przynajmniej oficjalna wersja powodów wizyty artysty w stolicy Unii. Nam jednak udało się dotrzeć do materiałów, z których wynika, że cel wizyty był zupełnie inny...


Zamiast rozpisywać się na temat prawdziwego celu pobytu Bono w Brukseli, zamieszczamy fotkę, która nie pozostawia żadnych wątpliwości. Pytanie tylko, dlaczego muzyk musiał jechać aż tam? Czyżby w Dublinie za drogo? 😉

http://prokapitalizm.pl/wp-content/uploads/2018/10/bono_tusk_mem.jpg

Foto.: twitter/donaldtusk


2 Responses to Znamy prawdziwy cel wizyty Bono w Brukseli

  1. Amergin napisał(a):

    Tak, konstytucja istnieje i jest bublem prawnym towarzystwa i nie przypomina niczym amerykańskiej konstytucji ani 3-go maja. Obydwu panom gratulujemy umiejętności przylansowania się.

  2. doświadczony napisał(a):

    I dziwna koordynacja działań – jednocześnie ogłoszono ekonomiczną nagrodę Nobla: dostali ją cwaniacy mówiący że aby walczyć skutecznie ze zmianami klimatu należy wprowadzić nowy podatek. Lewica góruje na wszystkich frontach wojny ideowej społecznej gospodarczej i politycznej. Lecz do czasu. Jak to wszystko walnie to dym będzie i ogień!!!!! Pozdro!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *