Kolejnych 5 lat okupacji

Kilka słów o wynikach wyborów. Pierwsze, co się nasuwa to potwierdzenie reguły, że ludzie z wielką rozkoszą oddają głos na swoich własnych ciemiężycieli Czytaj więcej »

 

Zobacz jak policja katowała Wiplera

Rozsypało się dziś podtrzymywane od roku kłamstwo, o rzekomym pobiciu przez posła Wiplera policjantów. Dzisiejszy "Fakt" publikuje film, na którym wyraźnie widać, że jest całkowicie odwrotnie.

"Domagałem się i domagam się sprawiedliwości od roku" - powiedział dziś poseł Przemysław Wipler podczas konferencji prasowej w sejmie. "Policja nie ma prawa bić obywatela z pięści. Jeśli uderzono mnie z pięści to siłą rzeczy włącza się mechanizm obronny" - dodał.

"Interweniowałem w sprawie kolegi, który zachowywał się nierozsądnie". Gdy jednak zacząłem się cofać dopadł mnie policjant i uderzył pięścią w twarz".

Wipler dodał, że oczekuje od premier Kopacz, iż wytłumaczy się ona z wypowiedzi na jego temat, gdyż jeszcze jako marszałek sejmu również go skazała. Nawiązał również do krytycznych wobec niego ówczesnych wypowiedzi b. ministra spraw wewnętrznych Sienkiewicza i prezydenta Komorowskiego. "Oni też powinni się wytłumaczyć".

Podczas konferencji prasowej Wipler wręczył symboliczną "żółtą kartkę" tym wszystkim, którzy kierują policją i służbami.

Obejrzyj film z interwencji...


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *