Trójmorze, żydzi i teoria spiskowa…

Koncepcja, która jest obecnie forsowana powstała w Departamencie Obrony USA po inwazji Rosji na Ukrainę i jest w interesie zarówno Polski i USA oraz bezpieczeństwa światowego Czytaj więcej »

 

Żydzi w III RP kłócą się o kasę?

Najnowszy numer magazynu Forbes publikuje cykl artykułów na temat istnienia czegoś, co można by określić mianem mafii żydowskiej w III RP. Grupa wpływowych Żydów i pseudożydów obraca olbrzymim majątkiem, z którego profity trafiają tylko do nielicznych. Prawdopodobnie to ci pominięci postanowili wreszcie zabrać głos. W pewnych kwestiach trudno odmówić im racji.Pan Stanisław Michalkiewicz od dawna już sygnalizuje kwestię zasadności tzw. majątkowych roszczeń żydowskich w stosunku do Polski. Najnowsze publikacje magazynu Forbes potwierdzają, że za tymi żądaniami kryje się olbrzymi szwindel, wielka manipulacja.

W sumie mało interesują nas spory w obrębie jakiejś zamkniętej społeczności. Widać – w tym przypadku – że nie wszystkim odpowiada, iż kasa ze sprzedaży „odzyskiwanego” majątku zasila konta nielicznej grupy Żydów. Ponieważ jednak po publikacji Forbes’a nie rozpętała się jak dotąd żadna medialna burza, co świadczy tylko o tym, na czyich usługach są czołowe media III RP, zamieszczamy linki prowadzące do artykułów z najnowszego numeru magazynu. Warto je upowszechniać dalej. Ich lektura dużo wyjaśnia, m.in. to, dlaczego w ostatnich latach chciano robić z Polaków krwiożerczych antysemitów.

Miłej lektury. Przynajmniej wiadomo teraz, że poza „polskim piekiełkiem” istnieje jeszcze coś, co nazwać by można „żydowskim piekiełkiem”… Kto wie, może temat jeszcze pociągniemy.

Artykuły z Forbes:
Kim są nasi przywódcy?…
Kadisz za milion dolarów…
Rozbiór majątku Żydów…
Żydowskie oskarżenie…
W najnowszym „Forbesie”: Żyd oskarża…

P

Foto.: PSz/Prokapitalizm.pl


8 Responses to Żydzi w III RP kłócą się o kasę?

 1. Marko napisał(a):

  Znow pan potwierdza redaktorze istnienie LO. Ale za chwile bedzie sia pan smial, ze to brednie i LO nie ma. Ech, ta pana logika…

 2. żont napisał(a):

  Czy zwie się to LO czy spiskowa teoria dziejów to na to samo wychodzi. Lewacy są zjednoczeni, rządzą i są w ofenSYFIE, są agresywni, dobrze zorganizowani, mają geld, ludzi i świat kultury i mediów oraz tajne związki i służby, aby z otumanionego motłochu, aby z okłamanej czerni dobrze żyć i nimi władać. A prawica jak zwykle skłócona, pozbawiona jasnego planu i przywództwa, brakuje jej szmalu i poparcia darmozjadów(ci liczą na lewactwo, które ich finansuje z publicznych pieniędzy, z naszych podatków) ze świata kultury i sztuki, do tego łatwo ulega manipulacją i językowi lewaków wszelkich odmian. Hough! Powiedziałam!

 3. Marko napisał(a):

  Tylko panstwo gospodarcze zarzadzane przez menedzerow moze zmienic swiat. Lewica, prawica, srodkowica, tylnica to wszystko marnotrstwo czasu, manipulacja motlochem, te same menty pod roznymi barwami i haslami, udajace opozycje i inne smieszne tworki. LO jest jedna i rozwalic moze ja tylko jedna filozofia – panstwo gospodarcze. Proste jak drut, zbyt skomplikowane dla baranow i tumanow. Rzeznia jednak dziala, moze to miec swoj pozytw – im mniej baranow tym szybciej bedzie wymiana jednych na drugich.

 4. Paweł napisał(a):

  W aferę na pewno zamieszani są polscy politycy i media. Bez nich cała afera nie miałaby zapewne miejsca. To gruba sprawa. Grabież w biały dzień.

  A kilka dni temu media przyniosły taką oto informację:
  „Anne Applebaum chce być Polką. Żona Radosława Sikorskiego złożyła wniosek o obywatelstwo”…
  http://www.polskatimes.pl/artykul/711587,anne-applebaum-chce-byc-polka-zona-radoslawa-sikorskiego-zlozyla-wniosek-o-obywatelstwo,id,t.html

 5. Marko napisał(a):

  Jest pan spozniony,. Pani Jablkowa juz ma polskie obywatelstwo. Dostala je szybciej niz porsche rozpedza sie na 100 m. I to bez skladania wniosku bo dla elementow LO nie obowiazuja zadne formalnosci typowe dla zwyklego obywatela.

 6. czes napisał(a):

  Stanisław Michalkiewicz podał informację , że pod płaszczykiem „zwrotu” zostało wyrabowane z Polski 10 miliardów dolarów . Zastanawiam się nad prawdziwym celem artykułów w Forbsie , części medialnego imperium kłamstwa , ale również nad poleceniem ich przez portal Prokapitalizm .Te skromne dziesiątki milionów złotych mają przykryć 10 miliardów dolarów ? A może trzeba jakoś Polaków przygotować na wiedzę , że 1000 osób zupełnie nie mając żadnych podstaw prawnych „odzyskało” ponad 1000 nieruchomości podczas , gdy Kościół katolicki mając rzeczywiste podstawy prawne raptem 3 razy tyle . Cała historia , z tymi artykułami , nabiera jeszcze całkiem nowego sensu w połączeniu z niedawnym wydarzeniem w klubie Ronina opisywanym przez Gabriela Maciejewskiego na jego blogu (http://coryllus.salon24.pl/531156,izrael-waznym-wektorem-polskiej-polityki-historycznej). Polecam, nadszedł kolejny czas zrzucania masek .

 7. Paweł napisał(a):

  A myśli Pan, że my się nie zastanawiamy nad przyczynami, dla których FORBES o tym pisze? „Nie ma przypadków, są tylko znaki”…

  Ale czy to znaczy, że nie powinniśmy o tym pisać? Ludzie przynajmniej się dowiedzą, że „Przemysł Holocaust” istnieje i że Polska staje się właśnie jego ofiarą. A to, że FORBES, a właściwie stojące za nim imperium coś chce na tym ugrać to jest oczywiste. Nie myśli Pan chyba, że jesteśmy częścią tego imperium? 🙂

 8. czes napisał(a):

  Jeśli Paweł jest autorem tekstu i jego ostatni komentarz dotyczy mojej wypowiedzi , to wyjaśniam do czego mam pretensje . Zdanie kończące artykuł – ” … że poza „polskim piekiełkiem” istnieje jeszcze coś, co nazwać by można „żydowskim piekiełkiem”… ” – jest bardzo , powiedzmy, niefortunne . Przekazuje 2 informacje nie będące prawdą . Może to jest zwykła nieudolność , ale jak się robi w środkach przekazu powinna być świadomość , że czasem przecinek ma duże znaczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *